top of page

Tak for i år!

I år har været et noget anderledes år for os alle - vi har ikke haft muligheden for at samles og nyde det fantastiske fællesskab vi har her i vores byer - og det trænger vi efterhånden til at få lov til!


Vi har i bestyrelsen måtte tænke i andre baner, og det har jo på ingen måde været besværligt, når opbakningen til alle de tossede idéer vi præsenterer bare bliver taget imod med kyshånd. TUSIND TAK for det enorme engagement i alle viser i arrangementer, i opgaver der skal løses og i at lægge et stykke arbejde i at holde vores byer pæne og opdaterede - sammen hver for sig!


Vi vil fra bestyrelsen gerne sige TAK for alle de gode stunder vi alligevel har formået at skabe sammen i fællesskab i vores byer, og for at vi sammen har formået at holde fællesskabsfølelsen og sammenhørigheden i live - vi glæder os til at vi forhåbentligt må samles endnu mere i 2021 - det trænger vi til!Bestyrelsen, Sdr. Rind og Rindsholm

Comments


Udvalgte blogindlæg
Kom tilbage igen snart
Når indlæg er udgivet, kan du se dem her.
Seneste blogindlæg
Arkiv
Sorter efter tags
Følg os
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page